Kontakt

SOVITA Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Stalowa 3, 26-616 Radom
NIP: 7981477833

Telefon:

48 389 99 86

Godziny pracy oddział Radom:
Dział sprzedaży detalicznej
pn. – pt. 7:00 – 18:00
Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00
Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 6:00 – 20:00

Jakub Kacprzak
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 531 765 276
e-mail: jkacprzak@sovita.pl

Monika Olczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 530 839 162

Dział sprzedaży
pn. – pt. 8:00 – 16:00
Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00
Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 6:00 – 20:00

Justyna Wołczyńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 530 101 307
e-mail: jwolczynska@sovita.pl

Sylwia Styńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 535 653 592
e-mail: sstynska@sovita.pl
Katarzyna Czyż
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 791 270 040
e-mail: kczyz@sovita.pl

Katarzyna Nowocień
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 531 416 364
e-mail: knowocien@sovita.pl

Ewelina Królikowska
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 519 834 300
e-mail: ekrolikowska@sovita.pl

Michał Wolski
Dyrektor ds. Handlowych
tel. kom: 516 370 138
e-mail: mwolski@sovita.pl
Oliwia Mnich
Kierownik ds. Rozwoju
tel. kom: 531865068
e-mail: omnich@sovita.pl

Dział zaopatrzenia i logistyki
pn. – pt. 8:00 – 16:00
Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00
Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 6:00 – 20:00

Bernadetta Lipiec
Specjalista ds. logistyki
tel. kom: 533 149 551
e-mail: blipiec@sovita.pl

Michał Mizerski
Dyrektor dz. zaopatrzenia  i logistyki
tel. kom: 794 344 007
e-mail: mmizerski@sovita.pl

Dział finansowy
pn. – pt. 8:00 – 16:00

Katarzyna Kupisz
Asystent w dziale księgowości
kom.: 794 419 006
e-mail: biuro@sovita.pl

Mirosława Urbanek
Specjalista ds. windykacji
tel. kom: 798 083 422
e-mail: murbanek@sovita.pl
e-mail: platnosci@sovita.pl
e-mail: windykacja@sovita.pl

We will contact you within one business day.