Kontakt

SOVITA-2 Traczyk Rybski Sp. k.

ul. Stalowa 3, 26-616 Radom
NIP: 7981477833

Telefon:

881 771 812

Sprzedaż stacjonarna

Godziny pracy oddział Radom:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 7:00 – 19:00

 
 

Jakub Kacprzak
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 531 765 276
e-mail: jkacprzak@sovita.pl

Monika Olczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 530 839 162
Katarzyna Gałek
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 48 389 99 86
tel. kom: 881 771 617
e-mail: kgalek@sovita.pl

Dział sprzedaży

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 7:00 – 19:00

 
 

Justyna Wołczyńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 530 101 307
e-mail: jwolczynska@sovita.pl

Sylwia Styńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 535 653 592
e-mail: sstynska@sovita.pl

Magdalena Rutkowska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 514 204 548
e-mail: mrutkowska@sovita.pl

Sebastian Chołuj
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 381 799

Magdalena Lurzyńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 386
e-mail: mlurzynska@sovita.pl

Karolina Hernik-Jasik
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 519 834 393
e-mail: khernik@sovita.pl

Oliwia Pisarska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 530 893 991
e-mail: opisarska@sovita.pl
Kamil Pionka
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 661 369
e-mail: kpionka@sovita.pl
Aneta Rogala
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 974
Aleksandra Janas – Kiraga
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 580 e-mail: ajanas@sovita.pl
Żaneta Capała
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 881 771 537

Angelina Szot
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 355
e-mail: aszot@sovita.pl

Karolina Brodowska
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 792 093 008
e-mail: kbrodowska@sovita.pl

Patrycja Marzec
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 533 149 551
Karolina Kumoszewska
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 881 661 695

Michał Wolski
Dyrektor ds. handlowych
tel. kom: 516 370 138
e-mail: mwolski@sovita.pl

Oliwia Mnich
Kierownik dz. handlowego
tel. kom: 531 865 068
e-mail: omnich@sovita.pl

Dział zaopatrzenia i logistyki

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 7:00 – 19:00

 
 

Katarzyna Wanat
Kierownik dz. zaopatrzenia
tel. kom: 791 270 040
e-mail: kwanat@sovita.pl
Ewelina Kiełbasa
Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia
tel. kom: 881 771 416
e-mail: ekielbasa@sovita.pl
Sabina Pytkowska
Asystent dz. zaopatrzenia
tel. kom: 881 771 380
e-mail: spytkowska@sovita.pl
Tomasz Kosiec
Kierownik dz. transportu
tel. kom: 881 771 445
e-mail: tkosiec@sovita.pl
Aleksandra Wachnicka
Specjalista ds. transportu 
tel. kom: 881 771 562
e-mail: awachnicka@sovita.pl
Kornel Skierczyński
Specjalista ds. logistyki
tel. kom: 534 025 235
e-mail: kskierczynski@sovita.pl
Robert Ludwiczak
Kierownik operacyjny
tel. kom: 888 381 431
e-mail: rludwiczak@sovita.pl

Dział finansowy

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

 
 

 
 

 
 

Mirosława Urbanek
Specjalista ds. windykacji
tel. kom: 798 083 422
e-mail: murbanek@sovita.pl
e-mail: platnosci@sovita.pl
e-mail: windykacja@sovita.pl

Justyna Jędrasik
Pracownik biurowo księgowy
kom.: 794 419 006
e-mail: jjedrasik@sovita.pl

Anna Gromska
Pracownik biurowo księgowy
kom.: 533 794 773
e-mail: agromska@sovita.pl

Karina Rybska
kom.: 519 834 302
e-mail: kr@sovita.pl