Kontakt

SOVITA-2 Traczyk Rybski Sp. k.

ul. Stalowa 3, 26-616 Radom
NIP: 7981477833

Telefon:

881 771 812

Sprzedaż stacjonarna

Godziny pracy oddział Radom:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – czw. 7:00 – 19:00

 
 

Jakub Kacprzak
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 531 765 276
e-mail: jkacprzak@sovita.pl

Monika Olczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 530 839 162

Dział sprzedaży

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – czw. 7:00 – 19:00

 
 

Karolina Brodowska
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 792 093 008
e-mail: kbrodowska@sovita.pl

Żaneta Capała
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 537

Aleksandra Janas 
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom:881 771 355
e-mail: ajanas@sovita.pl

Magdalena Lurzyńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 386
e-mail: mlurzynska@sovita.pl

Patrycja Marzec
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 533 149 551
Kamil Pionka
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 661 369
e-mail: kpionka@sovita.pl
Oliwia Pisarska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 530 893 991
e-mail: opisarska@sovita.pl
Sylwia Styńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 535 653 592
e-mail: sstynska@sovita.pl

Aleksandra Szczęsna
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 505
e-mail: aszczesna@sovita.pl

Justyna Wołczyńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 530 101 307
e-mail: jwolczynska@sovita.pl

Iwona Zalewska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 519 834 300
e-mail: izalewska@sovita.pl

Michał Wolski
Dyrektor ds. handlowych
tel. kom: 516 370 138
e-mail: mwolski@sovita.pl

Oliwia Mnich
Kierownik dz. handlowego
tel. kom: 531 865 068
e-mail: omnich@sovita.pl

Dział zaopatrzenia i logistyki

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – czw. 7:00 – 19:00

 
 

Michał Mizerski 
Kierownik dz. zaopatrzenia
tel. kom:794 344 007
e-mail: mmizerski@sovita.pl
Karolina Kumoszewska
Asystent dz. zaopatrzenia
tel. kom: 881 661 695
e-mail: kkumoszewska@sovita.pl
Bernadetta Lipiec
Koordynator ds. transportu 
tel. kom: 881 771 562
e-mail: blipiec@sovita.pl
Kornel Skierczyński
Specjalista ds. Logistyki
tel. kom: 534 025 235
e-mail: kskierczynski@sovita.pl
Robert Ludwiczak
Kierownik operacyjny
tel. kom: 888 381 431
e-mail: rludwiczak@sovita.pl

Dział finansowy

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

 
 

 
 

 
 

Mirosława Urbanek
Specjalista ds. windykacji
tel. kom: 798 083 422
e-mail: murbanek@sovita.pl
e-mail: platnosci@sovita.pl
e-mail: windykacja@sovita.pl

Justyna Jędrasik
Pracownik biurowo księgowy
kom.: 794 419 006
e-mail: jjedrasik@sovita.pl

Karina Rybska
kom.: 519 834 302
e-mail: kr@sovita.pl