Kontakt

SOVITA-2 Traczyk Rybski Sp. k.

ul. Stalowa 3, 26-616 Radom
NIP: 7981477833

Telefon:

881 771 812

Sprzedaż stacjonarna

Godziny pracy oddział Radom:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 6:00 – 20:00

 
 

Jakub Kacprzak
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 531 765 276
e-mail: jkacprzak@sovita.pl

Monika Olczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 48 389 99 86
tel. kom: 530 839 162
Katarzyna Gałek
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 48 389 99 86
tel. kom: 881 771 617
e-mail: kgalek@sovita.pl

Dział sprzedaży

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 6:00 – 20:00

 
 

Milena Baryła
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 396
e-mail: mbaryla@sovita.pl

Justyna Wołczyńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 530 101 307
e-mail: jwolczynska@sovita.pl

Sylwia Styńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 535 653 592
e-mail: sstynska@sovita.pl

Magdalena Rutkowska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 514 204 548
e-mail: mrutkowska@sovita.pl

Katarzyna Nowocień
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 531 416 364
e-mail: knowocien@sovita.pl

Magdalena Lurzyńska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 386
e-mail: mlurzynska@sovita.pl

Karolina Hernik-Jasik
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 519 834 393
e-mail: khernik@sovita.pl

Oliwia Pisarska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 530 893 991
e-mail: opisarska@sovita.pl
Kamil Pionka
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 661 369
e-mail: kpionka@sovita.pl
Aneta Rogala
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 974
Katarzyna Chrząszcz
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 881 771 350

Natalia Fidos
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 881 771 537
e-mail: nfidos@sovita.pl

Aleksandra Janas
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 881 771 580
e-mail: nfidos@sovita.pl

Karolina Brodowska
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 792 093 008
e-mail: kbrodowska@sovita.pl

Angelina Szot
Asystent dz. handlowego
tel. kom: 881 771 812
e-mail: aszot@sovita.pl

 

Oliwia Mnich
Kierownik ds. handlowych
tel. kom: 531865068
e-mail: omnich@sovita.pl
Michał Wolski
Dyrektor ds. Handlowych
tel. kom: 516 370 138
e-mail: mwolski@sovita.pl
Dział zaopatrzenia i logistyki

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn odbiory:
pn. – pt. 7:00 – 18:00

Magazyn rozładunki:
pn. – pt. 6:00 – 20:00

 
 

Witold Więckowski
Dyrektor transportu
tel. kom: 533 149 551
e-mail: wwieckowski@sovita.pl

Filip Fryszkowski
Specjalista ds. transportu
tel. kom: 881 771 445
e-mail: ffryszkowski@sovita.pl
Katarzyna Wanat
Kierownik ds. zaopatrzenia
tel. kom: 791 270 040
e-mail: kwanat@sovita.pl
Michał Mizerski
Dyrektor dz. zaopatrzenia  i logistyki
tel. kom: 794 344 007
e-mail: mmizerski@sovita.pl

Dział finansowy

Godziny pracy:
pn. – pt. 8:00 – 16:00

 
 

 
 

 
 

Katarzyna Kupisz
Asystent w dziale księgowości
kom.: 794 419 006
e-mail: biuro@sovita.pl

Mirosława Urbanek
Specjalista ds. windykacji
tel. kom: 798 083 422
e-mail: murbanek@sovita.pl
e-mail: platnosci@sovita.pl
e-mail: windykacja@sovita.pl

Karina Rybska
kom.: 519 834 302
e-mail: kr@sovita.pl

    We will contact you within one business day.